Монтаж в місті Умань

Рейка біла 35х105мм, чорна 35х55мм
Чудове розташування та поєднання білого і чорного кольору.
Особливості та переваги кубообразної стелі
- Новизна сприйняття. Різні дизайнерські рішення, з цього стелі виглядають свіжими і оригінальними, так як ще не встигли «замилити» очей.
- Швидкість збірки. Монтаж кубообразної стелі в цілому досить простий і складається, в загальному, з двох кроків: кріплення направляючі (стрінгер / траверса) до чорнової стелі за допомогою підвісів й установка рейок на направляючі за допомогою замикання в відповідні пази. За рахунок простих і швидких дій збірка стелі здійснюється за досить короткий термін.
- Велике розмаїття рішень. Ширина рейки 35мм і 88мм, а висота - від 35мм до 105мм. Зазори між рейками теж можуть варіюватися (кратно 50мм). Таким чином, утворюється великий вибір з різних сполучень розмірів ширини і висоти рейок. Але і це ще не все: можна поєднувати між собою рейки різних розмірів (і навіть кольорів), утворюючи виразну рельєфну багаторівневу стелю. Якщо ж хочеться сформувати стельовий простір з плавними вигинами, то для цього існують стрічкові направляючі, які можна згинати, задаючи довільну лінію. Далі на такі направляючі кріпляться рейки і на виході виходить унікальний і стильний дизайн хвилеподібної стелі, який навряд чи зустрінеться десь ще.
- Колір. У нас широка лінійка кольорів: білий, сріблястий, чорний, різні кольори під дерево, хром, золото і тд. Також під замовлення, можна пофарбувати кубообразну рейку або направляючі в будь-який колір по таблиці RAL.

Рус Укр
Калькулятор
+38 068 777 40 41 +38 050 507 27 45 +38 067 406 96 29
Пн - Пт: с 09:00 до 18:00
grilyatoua@gmail.com
Адрес производства завода «КРАФТ» Киев. ул. Колекторная, 3-A
Меню
Кошик
Вгору