Грильято GLK 15


Металеві касетні стелі Грильято GLK 15

Металеві касетні стелі - популярні конструкції підвісних стельових систем: їх часто можна побачити в магазинах, офісних приміщеннях, громадських закладах і навіть квартирах. Здається, що всі системи візуально не відрізняються одна від одної, проте відмінностей і модифікацій насправді досить багато. Одним із найбільш затребуваних варіантів є стеля Грильято GLK 15. Візуально конструкція майже не відрізняється від моделі "Стандарт", проте характеризується більш простою установкою і відмінними якісними характеристиками.

Основні конструктивні особливості стель Грильято GLK 15

Касетна підвісна стеля GLK 15 припускає установку каркаса з профілів типу Т-15 KRAFT Fortis, товщина яких складає 15 мм. Головною особливістю конструкції є те, що в систему встановлюються не мінеральні плити, а модулі GL розміром 60х60 см. Касети відрізняються наявністю обрамленням з L-подібних профілів. Завдяки каркасу з Т-15 міцність і надійність стельової системи набагато вище, якщо порівнювати з іншими конструкціями даного типу. Також модулі легко і швидко кріпляться і знімаються зі стандартної комірки, тому при необхідності можна отримати доступ до інженерних комунікацій в будь-який момент. Після монтажу касетної стелі Грильято візуально майже не відрізняється від стандартного: Т-профілі виглядають так само, як і U-подібні, завдяки чому створюється відчуття безперервності конструкції.

Переваги підвісної стелі касетного типу

До основних переваг касетної підвісної стелі відносяться:

  1. Безпека. Решітки Грильято виготовляються з сертифікованих матеріалів, які не виділяють токсичних сполук і не накопичують пил. Крім цього, пористі стелі вогнетривкі і дають можливість розміщувати в міжпотолчному просторі системи пожежної безпеки.
  2. Тривала експлуатація. Касетна система стель виготовляється з алюмінію або високоякісної нержавіючої сталі, завдяки чому конструкція володіє антикорозійними характеристиками і відрізняється стійкістю до перепадів температур.
  3. Простота в установці і наявність вільного доступу до інженерних комунікацій в будь-який час. Касети можна легко зняти і встановити інші в разі, якщо модуль прийшов в непридатність або необхідно оновити дизайн стелі.
  4. Невелика вага алюмінієвої касетної стелі. Найлегшим є касетна стеля 300х300 її маса становить приблизно 1кг/кв. м.
  5. Лаконічний і витончений дизайн. Комірки для стелі Грильято GL доречні в стилях модерн, мінімалізм, хай-тек, техно і лофт. Вся конструкція утворює єдину, монолітну площину з решіток, яка виглядає стильно і сучасно.
  6. Інтеграція світильників для касетної стелі: найчастіше системи встановлюються замість модуля. Фіксація здійснюється додатковими підвісами.
  7. Доступна вартість. Ціна за м2 касетної стелі залежить від розміру стелі Грильято і кольору решіток.

Сталеві касетні стелі відрізняються широкою сферою експлуатації: конструкції можна використовувати як для облаштування приміщень комерційного типу, так і для створення унікального дизайну в квартирі або приватному будинку. Система Грильято від ТМ Крафт дозволяє декорувати кімнату, приховати недоліки, дефекти основи і комунікаційні мережі, зменшити або ж навпаки збільшити висоту стелі.

Де купити підвісні касетні стелі в Києві та Україні

Купити касетну стелю Грильято GLK в Україні ви можете в інтернет-магазині Грильято Kraft - ми пропонуємо надійні стельові системи бездоганної якості. За номером на сайті ви можете дізнатися докладніше про особливості виготовлення та встановлення нашої продукції. Також наш менеджер може провести розрахунок вартості касетної стелі для конкретного приміщення.

Рус Укр
Калькулятор
+38 068 777 40 41 +38 050 507 27 45 +38 067 406 96 29
Пн - Пт: с 09:00 до 18:00
grilyatoua@gmail.com
Адрес производства завода «КРАФТ» Киев. ул. Колекторная, 3-A
Фільтри Меню
Кошик
Вгору