Пластинчаста рейка


Пластинчаста рейка для стелі Грільято Жалюзі

Підвісні стелі типу Грільято - одні з найбільш затребуваних систем серед сучасних дизайнерів і архітекторів. Така популярність пов'язана з естетичним зовнішнім виглядом конструкції, її ергономічністю і простотою монтажу: завдяки даній стельової системі можна не мучитися попередньою підготовкою підстави і не витрачати час на усунення дефектів поверхні, адже всі тріщини і комунікаційні повідомлення ефективно ховаються за панелями. Одним з нових, але вже, безумовно, популярних варіантів вважається екранна стеля.

Пластинчаста стеля: особливості конструкції

Підвісні стелі Грильято Жалюзі характеризуються всіма тими ж перевагами, що і модель Грильято Стандарт і кубоподібна рейкова стеля. Головні відмінності полягають в зовнішньому вигляді і конструктивних особливостях: система передбачає використання окремих пластинчастих стельових рейок Грільято Kraft, які фіксуються до несучих елементів (стрінгерам). Елементи можуть відрізнятися різними габаритами, а також можуть встановлюватися на різній відстані один від одного: переважно крок становить 5 або 10 см. Висота пластин може бути 8,5/10/11,5 див. Верхня частина деталей дещо вигнута, завдяки чому забезпечується їх надійне кріплення до каркасу.

Підвісна рейкова стеля Kraft - відмінне рішення не тільки для адміністративних або комерційних будівель, але і неординарний варіант для облаштування приватного будинку. Пластинчасті рейки для стелі Грильято Жалюзі будуть вигідно виглядати в приміщеннях із занадто високими стелями або ж навпаки в невеликих кімнатах, так як дозволяють створити візуальний ефект зменшення або розширення простору. Так званий вид "жалюзі" обумовлений різною висотою фіксації профілів КРАФТ.

Основні види екранних пластинчастих підвісних стель Грильято

Решітчасті стелі є сучасним рішенням для обробки приміщення будь-якого типу. Дизайн стельової системи дозволяє домогтися відчуття впорядкованості і геометричності, виглядає акуратно і лаконічно. Завдяки такій конструкції можливо візуально збільшити розміри приміщення за допомогою органічного розсіювання світла. Основні різновиди рейкових стель Грільято включають в себе:

 • вертикальна - конструкція передбачає фіксацію панелей уздовж каркаса з профілів;
 • капле видні - панель характеризуються наявністю заокруглень в нижньому сегменті;
 • вигнуті - пластині надається певна форма по всій довжині;
 • розсувні - в деяких конструкціях для отримання доступу до підстельового простору не потрібно знімати панелі: досить їх просто розсунути.

Кожен з варіантів стельових рейок Грільято Крафт виготовляється з алюмінію або високоякісної нержавіючої сталі, що обумовлює їх бездоганні характеристики міцності і безпеку.

Переваги екранних стель Грильято від виробника Крафт в Україні

Екранні стелі відрізняються перевагами, які не характерні іншим стельовим системам:

 • забезпечення оптимальної циркуляції повітряних мас, що так важливо в приміщеннях з інтенсивною експлуатацією: торгових центрах, аеропортах, вокзалах і т. д.;
 • безпека та вогнетривкість;
 • стійкість до впливу вологи і антикорозійні властивості;
 • простота в догляді;
 • легкість і оперативність монтажу стель Грильято;
 • можливість заміни окремих пластин без необхідності розбирати всю стельову систему;
 • проста установка світильників для стелі Грильято Жалюзі.

Де купити в Києві кубоподібну рейкову стелю Грильято Жалюзі

Ви можете замовити екранну стелю в інтернет-магазині Грильято Kraft в Києві - ми гарантуємо відмінну якість підвісних стельових систем і їх довгий термін служби без зміни експлуатаційних характеристик. Щоб дізнатися вартість конструкції для певного приміщення, можна скористатися калькулятором стелі Грільято жалюзі або звернутися до нашого менеджера за номером, який вказаний на сайті.

Рус Укр
Калькулятор
+38 068 777 40 41 +38 050 507 27 45 +38 067 406 96 29
Пн - Пт: с 09:00 до 18:00
grilyatoua@gmail.com
Адрес производства завода «КРАФТ» Киев. ул. Колекторная, 3-A
Фільтри Меню
Кошик
Вгору