Яку краще зробити стелю для офісу та адміністративних будівель

Яку краще зробити стелю для офісу та адміністративних будівель

Підвісна стеля для офісу

Інтер'єр сучасного офісу – візитна картка будь-якої компанії. Своє перше враження клієнти та партнери формують саме в момент відвідування офісу організації, тому при проектуванні та реалізації дизайн-проекту дуже важливо приділяти увагу зонуванню та оздобленню приміщень. Крім того, правильно організований простір дозволяє співробітникам компанії почувати себе комфортно на робочому місці та безпосередньо впливає на продуктивність праці.

В оформленні офісних приміщень велике значення має дизайн стельового простору. Стеля для офісу виконує не тільки декоративну роль, а й несе практичні функції, це стосуються осбливо освітлення, вентиляції, додаткової звуко- та теплоізоляції.

Особливості офісних підвісних стель

Офісні підвісні стелі

Найчастіше для облаштування таких приміщень використовують різні види підвісних систем. Підвісні стелі для офісу мають ряд істотних переваг, що дає можливість для різних конструктивних дизайнерських рішеннь. Серед головних особливостей:

  • Висока екологічна безпека матеріалів та відсутність виділення шкідливих речовин.
  • Пожежна безпека.
  • Зручний монтаж та можливість прокладання інженерних комунікацій та вентиляційних коробів у стельовому просторі.
  • Можливість реалізації різних світлових сценаріїв за рахунок встановлення освітлювальних приладів.
  • Додаткова звуко- та теплоізоляція приміщень для забезпечення комфортного мікроклімату.
  • Легкість обслуговування.
  • Доступна ціна.

Завдяки цим якостям, а також різноманітності дизайнів підвісних систем та широкій кольоровій гамі, такі стелі використовуються для ТЦ, закладів громадського харчування, спортивних споруд, лікарень, вокзалів та аеропортів.

Які можуть бути стелі в офісі: види

Види офісних стель

Існує кілька видів підвісних стельових систем, що відрізняються між собою конструкцією, матеріалами виготовлення та способом монтажу:

  • Натяжна стеля в офісі використовується рідше за інші види і є натягнутою вініловою плівкою. Більшість плівок мають здатність інтенсивно відбивати світло, що погано впливає на зір. Конструкція натяжних стель не забезпечує доступу до стельового простору і не дозволяє обслуговувати та налаштовувати інженерні системи, розташовані за нею. Тому, натяжні стелі користуються попитом для житлового будівництва, а в офісах застосовуються локально для кімнат відпочинку або приміщень, де зустрічають гостей.
  • Гіпсокартонні підвісні або підшивні стелі втратили свою актуальність через незручне експлуатаційне обслуговування та невиразний зовнішній вигляд.
  • Найбільш сучасне рішення – стеля з панелей в офісі. Панельні стелі можуть бути двох видів, які схожі між собою по каркасу, що несе, і відрізняються за його наповненням. Вони виконуються як решітки зі стандартних алюмінієвих профілів, заповненої модулями. Від того, які модулі застосовують, залежить як називається стеля квадратами в офісі. Наприклад, стеля Армстронг виготовляється з металевих профілів та плит з мінерального волокна. Стельова конструкція практична в експлуатації, забезпечує зручний доступ до комунікацій, ремонтопридатна та відносно доступна за ціною. Це один із найчастіших варіантів для оформлення стель в офісі.

Але найпопулярнішими на сьогоднішній день є ґратчасті підвісні стелі Грильято. Вони дозволяють створювати ексклюзивний дизайн і надають приміщенню унікальність. Залежно від виду рейок, які формують модуль, підвісна стеля Грильято може бути зі стандартними комірками, рейковими, кубоподібними, пірамідальними. Стельова система відрізняється практичністю, надійністю, простотою встановленням та обслуговуванням і довговічністю. У конструкцію можна вмонтувати офісні Led світильники для Грильято, які забезпечують гарний рівень освітленості відповідно до вимог організації робочого місця. Придбати готову систему можна з необхідними комплектуючими до підвісної стелі, завдяки яким установка стелі Грильято здійснюється максимально просто і швидко.

Яку краще зробити стелю для офісу та адміністративних будівель

Дата: 24.02.2023

Переглядів: 54

Розділ: Новини
Рус Укр
Калькулятор
+38 068 777 40 41 +38 050 507 27 45 +38 067 406 96 29
Пн - Пт: с 09:00 до 18:00
grilyatoua@gmail.com
Адрес производства завода «КРАФТ» Киев. ул. Колекторная, 3-A
Меню
Кошик
Вгору