Яку стелю зробити в магазині: рейкову або решіткову?

Яку стелю зробити в магазині: рейкову або решіткову?

Для оформлення таких об'єктів комерційної нерухомості, як магазини, торгові центри, ресторани або кафе потрібна підвісна стельова система, яка забезпечуватиме не лише функціональність, довговічність та естетичну привабливість. При проектуванні стель у подібних приміщеннях дуже важливо, щоб вони відповідали певним стандартам пожежної безпеки - адже це місця масового скупчення людей.

Яку стелю купити в магазин або торговий центр?

Яку стелю купити в магазин або торговий центр

У цьому випадку ідеальним рішенням для магазинів і ТЦ стануть металеві решітчасті або рейкові підвісні стелі різних варіантів обробки, призначені для використання в різних середовищах. Вони характеризуються класом негорючості А1, тобто не горять і не капають під впливом вогню, що робить матеріал безпечним для цих закладів.

Металеві алюмінієві або сталеві стелі в торговий центр - практичні, зручні та прості у встановленні. Їх відрізняє мінімалістична форма, легкість, функціональність та чудовий зовнішній вигляд. Такі стельові конструкції доступні як у стандартних кольорах, так і в широкій гамі кольорів з палітри кольорів за шкалою RAL.

Одними з флагманських продуктів у пропозиції інтернет магазину "Грильято" в Києві є стелі-решітки з відкритими осередками, що мають високі естетичні якості. Виробник пропонує підвісні системи із щільною сіткою або більшими осередками, які дають високу прозорість стельового простору.

Надлегка сітка для решіток Грильято забезпечує простоту монтажу/демонтажу і чудовий акустичний контроль, а також інтеграцію з освітлювальними приладами, системами опалення, вентиляції та кондиціювання повітря. Це універсальне рішення при одночасному балансі економічних та естетичних вимог, без шкоди для дизайну.

На сайті "Грильято" в Україні доступні кілька різновидів стельових конструкцій, серед яких можна підібрати оптимальний для себе варіант:

Кубоподібна рейкова стеля встановлюється на гнучкі несучі траверси. Металеві рейки товщиною 0,4 мм і шириною 35-88 мм зроблені у формі перевернутої літери "П". Вони дозволяють створювати різноманітні рельєфні ефекти, а також оригінальний дизайн.

Фахівці рекомендують вибирати стелі для магазину та розмір їхнього осередку в залежності від загальної площі. Стельові системи з дрібними осередками розміром 40 х 40 мм добре виглядають у невеликих приміщеннях. В торгові центри для стелі краще підібрати крупнокомірчасті вироби з розмірами 100х100 мм або 200х200 мм. Стелі в ТЦ дуже високі, тому такі підвісні покриття візуально виглядатимуть максимально естетично.

Ми пропонуємо також для магазинів рейкову стелю, яка складається з безлічі плоских та вузьких напрямних, розташованих у певному порядку та з'єднаних загальною системою кріплення. Ефект лінійної стелі оптично занижує приміщення, зберігаючи при цьому його об'єм. Дані конструкції бувають двох категорій:

  • рейкова стеля закритого типу - рейки встановлюють впритул;
  • відкритого типу – де між рейками залишаються невеликі зазори.

Для обох типів рейок стандартним кріпленням є універсальні траверси KRAFT.

Ціна рейкової алюмінієвої стелі - від чого залежить?

Ціна рейкової алюмінієвої стелі

Вартість підвісної системи складається з кількох параметрів, таких як тип стелі (наприклад, розмір осередків), ступінь складності виробництва та колір кінцевого продукту. Важливим аспектом є також кількість елементів конструкції.

Крім того, монтаж стельового покриття на висоті 7 м від підлоги оцінюється інакше. Процес установки обтяжується необхідністю використовувати спеціалізовані підйомники, оренда яких додатково збільшує кінцеву ціну стелі рейки за квадратний метр.

Скористайтеся пропозицією інтернет-магазину "Грільято", щоб купити сітку решітчасту або рейкову в Києві за найкращими цінами напряму від виробника. Доставка стельових конструкцій здійснюється по всій території України.

Яку стелю зробити в магазині: рейкову або решіткову?

Дата: 01.12.2021

Переглядів: 140

Розділ: Новини
Рус Укр
Калькулятор
+38 068 777 40 41 +38 050 507 27 45 +38 067 406 96 29
Пн - Пт: с 09:00 до 18:00
grilyatoua@gmail.com
Адрес производства завода «КРАФТ» Киев. ул. Колекторная, 3-A
Меню
Кошик
Вгору