Які бувають розміри комірок для стель Грильято Стандарт

Які бувають розміри комірок для стель Грильято Стандарт

Комірчасті стелі Грильято Стандарт

Монтаж стель Грильято - оптимальне рішення для приміщень великого розміру. Найчастіше стельова система монтується у кав'ярнях, ресторанах, кінотеатрах, аеропортах, підприємствах, проте сьогодні все частіше конструкція встановлюється й у житлових кімнатах. Стеля в клітину дозволяє вирішити такі проблеми:

 • Грильято повністю маскує всі інженерні комунікації;
 • естетичний зовнішній вигляд;
 • можливість встановлення світлодіодних панелей Грильято та світильників різних типів;
 • геометричність;
 • міцність та безпека;
 • довговічність. Термін служби конструкції практично неможливо виміряти, оскільки система стійка до впливу негативних факторів і простоїть не одне десятиліття;
 • простий монтаж. У руках майстра установка панелей не триватиме багато часу.

Також підвісна стельова система повністю відповідає всім стандартам пожежної безпеки.

Комірчасті стелі: як вибрати розміри комірок

Підвісні пористі стелі

Перед кожним покупцем стандартної стелі Грильято постає питання: який розмір комірки вибрати? Адже проблема не тільки в різній вартості конструкцій, а й у так званій "прозорості" - чим більша комірка, тим краще видно все, що приховано в просторі стель.

Стелі Грильято для магазину відрізняються розмірами комірок:

 1. Грильято 40х40 та комірка Грильято 50х50 - відмінний додаток для приміщень з дизайном лофт та хай - тек. Такі показники ґрат дозволяють ефективно приховати всі дроти, труби та інші інженерні комунікації. При цьому доступ до них залишається і у разі потреби можна швидко та легко демонтувати ґрати та зайнятися ремонтними роботами.
 2. Грильято 70х70 та стеля Грильято 86х86 також непогано доповнює дизайн лофт. Найчастіше стеля Грильято з осередками такого розміру монтується у квартирах та приватних будинках. Грильято 60х60 популярний серед дизайнерів, які займаються розробкою інтер'єру житлових приміщень.
 3. Грильято з комірками 100х100 ідеально гармонує зі строгим дизайном інтер'єру (наприклад, мінімалізм) у просторих приміщеннях. Такий тип ґрат сьогодні вважається найбільш популярним.
 4. Грильято 120х120 – оптимальний варіант для обробки підстельного простору приміщень промислового типу, а також складів та офісів.
 5. Грильято з комірками 150х150 найчастіше вибирають для облаштування торгових центрів, кінотеатрів, банкетних залів у ресторанах та офісних приміщень. Ґрати не лише приховують комунікації, а й приваблюють своїм естетичним зовнішнім виглядом.
 6. Грильято 200х200 та Грильято 300х300 характеризуються найбільшим розміром комірок, через які можуть просвічуватися всі дефекти стелі, дроту, труби тощо. Саме тому таку конструкцію слід встановлювати у приміщеннях із високими стелями.

Крім нюансів вибору підвісної стелі Грильято Стандарт, необхідно подумати про підбір профілю: для класичних комірок 50×50 краще купити профіль 50 мм, а для Грильято 120х120 – 30 мм.

Де придбати підвісну стельову систему зі стандартними комірками Грильято

Комірки Грильято Станадарт

Ви можете замовити підвісну стельову систему Грильято для торгового центру, ресторану, магазину, ванної або коридору прямо зараз, зателефонувавши за номером телефону. Консультант допоможе вам визначитися з оптимальним розміром комірок, відтінком ґрат і розрахує повну вартість конструкції разом із послугою монтажу підвісної стелі Грильято.

Які бувають розміри комірок для стель Грильято Стандарт

Дата: 21.12.2022

Переглядів: 94

Розділ: Новини

Зверніть увагу на наступні товари:

Рус Укр
Калькулятор
+38 068 777 40 41 +38 050 507 27 45 +38 067 406 96 29
Пн - Пт: с 09:00 до 18:00
grilyatoua@gmail.com
Адрес производства завода «КРАФТ» Киев. ул. Колекторная, 3-A
Меню
Кошик
Вгору