Вибираємо Т профіль для підвісної стелі Грильято та Армстронг

Вибираємо Т профіль для підвісної стелі Грильято та Армстронг

Т профиль для підвісної стелі

Підвісна стеля стала невід'ємною частиною інтер'єру сучасних приміщень. Вони надають естетичності простору, приховують недосконалості стельових поверхонь, а також існують для встановлення додаткового освітлення або вентиляції. Сьогодні найбільшою популярністю користуються дві системи комірчастих підвісних стель - Грильято та Армстронг. Перший тип являє собою відкриту решітчасту конструкцію, зібрану з металевих профілів, другий - суцільна стеля, яка збирається з металевого каркасу та плит з мінерало-волокнистого матеріалу.

Головним конструктивним елементом обох стельових систем є Т-профіль для підвісної стелі. Він виконаний у вигляді літери "Т" з двох перпендикулярних пластин, які з'єднані один з одним в області перетину. За допомогою таких профілів різного розміру формується каркас модульних стель підвісних. До плит перекриття готовий каркас кріпиться за допомогою регульованих підвісів. Потім, залежно від типу стельової системи, у решітки встановлюються металеві касети або мінеральні плити. Касети до каркаса можуть кріпитися відкритим способом, при якому видно нижню полицю профілю і прихований - де нижню полицю закриває площину панелі. Для жорсткого з'єднання Т-подібних профілів між собою кінці кожної планки передбачені спеціальні замки. Вони вставляють у пази, розташовані на вертикальній стінці основних напрямних з кроком 100 мм.

Матеріали виготовлення, палітра кольорів та розміри

Сталевий профіль

Для виготовлення конструктивних елементів застосовують кілька видів матеріалів: пластик (ПВХ) та метал. Металевий Т-профіль може бути виконаний із сталі або алюмінію. Сталевий Т-профіль має високу міцність і стійкість до деформації, але має велику вагу і не рекомендується для використання в приміщеннях з високою вологістю. Алюмінієвий Т-профіль – легкий, стійкий до корозії та може застосовуватись у приміщеннях з підвищеною вологістю. Т-профіль ПВХ зазвичай використовують для обробки комірки сітчастих гратчастих систем, а також щоб приховати шви і стики між плитами.

Вироби виготовляються у білому або кольоровому виконанні. Т-профіль білий підходить для приміщень будь-якого стилю та добре поєднується з іншими елементами інтер'єру. Кольорові елементи використовуються для створення оригінальних дизайнерських рішень.

Розміри Т-профілю можуть бути різними залежно від моделі. Стандартна висота висота комплектуючих – 38 мм. Ширина нижньої полиці обумовлює розподіл планок на типорозміри:

Що стосується довжини Т-профілю для Грильято і Армстронг, то вона може бути 3 видів і визначається функцією, яку виконує в каркасі, що несе:

 • Основна напрямна навішується на підвіси та несе основне навантаження від конструкцій підвісної стельової системи. Довжина планки дорівнює 3700 мм.
 • Поперечна напрямна з'єднує між собою основні несучі профілі та передає на них навантаження з касет. Довжина поперечної 1200 мм.
 • Поперечна напрямна 600 мм призначена для формування ґрат під стельові панелі.

Рекомендації щодо вибору Т-профілю

Металевий профіль

Вибір Т-профілю для підвісних стель залежить від декількох факторів, таких як вага плит, розміри конструкції, умови експлуатації та інші.

Рекомендації, які допоможуть правильно вибрати Т-профіль для підвісних стель:

   1. Перед вибором Т-профілю необхідно визначити вагу панелей, які планується встановлювати. Необхідно враховувати вагу світильників для стелі Грильято, вентиляційних решіток та інших елементів, які кріпляться до стелі. При використанні потужних касет краще віддати перевагу посиленому крафт профілю.
   2. Підбір довжини Т-профілю залежить від розмірів кімнати та запланованої конструкції стелі.
   3. Якщо стеля знаходиться в приміщенні з високою вологістю або в умовах високої температури, вибирайте вироби, які можуть витримувати такі умови.
   4. Вибирайте профілі тільки від надійних виробників, щоб бути впевненими в їх якості та довговічності.
   5. Перевірити, що в комплекті з Т-профілем є всі необхідні комплектуючі до підвісних стель, включаючи і елементи кріплення і т.д.

Щоб правильно підібрати та купити Т-профіль для стельової підвісної системи краще звернутися за допомогою фахівців. Вони допоможуть оцінити стан стелі, правильно розрахувати навантаження, вибрати оптимальний розмір профілю та підібрати касети. Це дозволить вам уникнути помилок у виборі матеріалів та гарантує якісну установку підвісної стелі.

Вибираємо Т профіль для підвісної стелі Грильято та Армстронг

Дата: 02.05.2023

Переглядів: 44

Розділ: Новини

Зверніть увагу на наступні товари:

Рус Укр
Калькулятор
+38 068 777 40 41 +38 050 507 27 45 +38 067 406 96 29
Пн - Пт: с 09:00 до 18:00
grilyatoua@gmail.com
Адрес производства завода «КРАФТ» Киев. ул. Колекторная, 3-A
Меню
Кошик
Вгору