Запитання та відповіді про підвісні стелі Грильято

Запитання та відповіді про підвісні стелі Грильято

Часті питання про підвісні стелі Грильято:

Що таке підвісна стельова система Грильято?

Підвісна стеля Грильято

Стеля Грильято є підвісною конструкцією з гратчастих елементів. Структура включає:

 • профіль "мама";
 • профіль "тато";
 • профілі 180 см;
 • профілі 120 см;
 • профілі 60 см;
 • периметральний кут;
 • підвіс, який можна регулювати;
 • з'єднувачі.

Підвісна стельова система візуально виглядає, як грати. Конструкція повністю закриває простір під стелею, що дозволяє приховати всі комунікації, залишивши при цьому легкий доступ до них. Також суттєвою перевагою Грильято є забезпечення оптимальної вентиляції у приміщенні.

Що потрібно знати, щоб правильно вибрати стельову систему Грильято?

стельова система Грильято

Вибирати підвісну стелю Грильято потрібно за такими параметрами:

 • Висота стелі. Якщо цей показник менше 5 метрів, рекомендується віддавати переваги конструкція з комірками розміром 10х10 см. Головний принцип вибору Грильято: чим нижча стеля, тим меншим має бути розмір комірки. Якщо не слідувати цим правилам, всі інженерні комунікації, розташовані в підстельовому просторі, будуть видні;
 • Розміри приміщення, саме площа. Для кімнат невеликих габаритів рекомендується вибирати стельові підвісні системи з розміром комірок до 7,5 х7, 5 см. Грильято з комірками 10х10 см і більше, варто замовляти для облаштування комерційних приміщень: автосервісів, торгово-розважальних центрів, шоурумів і так далі;
 • Колір стелі. Вибирати колір решіток необхідно відповідно до дизайну інтер'єру приміщення. Головне завдання дизайнера при розробці проекту - визначення домінуючих відтінків. Але якщо ви вирішили оформити інтер'єр самостійно, то краще віддавати перевагу системам білого, чорного та сірого кольорів.

Ви можете звернутися до консультантів нашої компанії, які проведуть ретельний розрахунок та допоможуть обрати оптимальний розмір решіток Грильято.

Які світильники можна встановлювати в стельову систему Грильято?

Світильники для стелі Грильято

Не всі світильники можна встановлювати в підвісну стельову систему Грильято, оскільки вони мають бути оснащені додатковими кріпленнями. Ознайомитись докладніше з особливостями встановлення освітлювальних приладів ви можете у статті: https://grilyato.ua/uk/osveshcheniye.html

Як доглядати за стелею Грильято?

В першу чергу, необхідно бути максимально обережним і акуратним при транспортуванні та монтажі елементів Грильято підвісної стелі: будь-яка недбалість може стати причиною псування деталей та появою дефектів на панелях.

Догляд за стельовими підвісними системами Грильято не становить складності. Щоб зберегти презентабельний та привабливий вигляд грат, рекомендується регулярно їх пилососити, щоб уникнути накопичення пилу. Якщо на поверхні з'явилися плями, їх можна усунути за допомогою гумки. Не варто очищати поверхню стелі щітками із твердим ворсом.

Допустиме також вологе прибирання: мити грати потрібно м'якою губкою. У воду можна додавати будь-які миючі засоби, якщо вони не містять агресивних хімічних компонентів. Касетні стелі можна навіть промити просто струменем води, але варто бути обережним: дуже великий тиск може вигнути панелі. Після всіх маніпуляцій стельову систему можна полірувати губкою або ганчіркою.

Як називається стеля з ґратами?

Сьогодні стельова підвісна система вважається одним із найбільш сучасних та оригінальних рішень для оформлення стельового простору. Назва такої стелі походить від італійського "grigliato", що в перекладі означає грати і найбільш промовисто описує структуру конструкції.

Запитання та відповіді про підвісні стелі Грильято

Дата: 31.10.2022

Переглядів: 127

Розділ: Новини
Рус Укр
Калькулятор
+38 068 777 40 41 +38 050 507 27 45 +38 067 406 96 29
Пн - Пт: с 09:00 до 18:00
grilyatoua@gmail.com
Адрес производства завода «КРАФТ» Киев. ул. Колекторная, 3-A
Меню
Кошик
Вгору