Чому варто вибрати кубоподібну рейку для підвісної стелі

Чому варто вибрати кубоподібну рейку для підвісної стелі

Кубоподібна рейка для стелі

Cучасні системи підвісних стель відрізняються різноманітністю дизайну і конструкцій, але найбільшою популярністю продовжує користуватися стеля з кубоподібних рейок. Це інноваційна підвісна система, яка завдяки окремим елементам, створює в приміщенні відчуття глибини і надає інтер'єру стильний і оригінальний вигляд. Кубічна рейкова стеля використовується для оформлення офісів, закладів громадського харчування, торгових і виставкових центрів, автозаправних станцій і т. д.

Конструктивне рішення підвісної рейкової стелі Грильято

Кубоподібний профіль для стелі

Підвісна система складається з алюмінієвих або сталевих рейок і стінгера - силового елемента для кріплення планок. Кубоподібний профіль розташовується паралельно один одному з певним кроком, де міжосьова відстань може становити 50 мм., 100 мм., 150 мм. Проміжок між ламелями відкриває застельовий простір, надаючи конструкції додатковий візуальний об'єм, а також спрощує обслуговування комунікацій, які знаходяться між перекриттям і підвісною системою.

Виробництво кубоподібної рейки передбачає використання оцинкованої сталі з товщиною металу від 0, 25 до 0, 45 мм або алюмінію товщиною 0,3-0,5 мм В розрізі кубічна рейка має П-подібний перетин з полицями для зручної фіксації деталі на стрінгер. Гнуття тонколистового металу здійснюють за допомогою обладнання зі спеціальними пуансонами або на прокатних верстатах. Стандартна довжина виробів 3 м і 4 м. (під замовлення до 6 м), ширина - 3, 3,5, 8,5 см, Висота - 4, 7, 8,5, 11 см.

Металеві кубоподібні рейки можуть бути пофарбовані в різну колірну гамму, що дозволяє підібрати систему в тон інтер'єру або, навпаки, зробити стелю контрастним по відношенню до стін. Кольори кубоподібних рейок підбираються по карті RAL з можливістю нанесення малюнка. Наприклад, практично в будь-якому інтер'єрі виграшно виглядає кубооподібна рейка під дерево, де на поверхні виробу за допомогою фарбування імітується фактура натуральних волокон.

Переваги підвісної кубічної рейкової стелі Грильято Крафт

Пластинчасті стелі мають ряд незаперечних переваг в порівнянні з іншими підвісними системами. Серед основних переваг:

  • Міцність і довговічність. Кубоподібна рейка для рейкової стелі відрізняється високою міцністю, що дозволяє використовувати підвісну систему тривалий час без втрати технічних і експлуатаційних характеристик.
  • Легкість конструкції. Cтеля Грильято стандарт виконується з металевих елементів, які мають меншу вагу, ніж інші аналогічні рішення.
  • Пожежобезпечність. Металева кубічна рейка не схильна до пожеж. ЇЇ температура плавлення дуже висока.
  • Вологостійкість і стійкість до корозії. Ламелі надійно захищені полімерним покриттям і не схильні до негативного впливу вологи.
  • Екологічність. Матеріал не виділяє токсичних речовин і абсолютно безпечний для здоров'я людини.
  • Швидкий і легкий монтаж стелі Грильято. Систему просто встановлювати, створюючи різні комбінації і формуючи об'ємну поверхню.
  • Простота догляду та обслуговування. Для підтримки чистоти планок досить використовувати неагресивні миючі засоби.

Де купити підвісну стелю з кубоподібних рейок в Україні?

металева кубоподібна рейка

Вибрати і купити рейкові стелі Грильято Kraft можливо в офіційному інтернет магазині підвісних стель Grilyato.ua. Ціни на кубоподібні рейки будуть залежати від декількох факторів: необхідного обсягу, кольору матеріалу, довжини ламелей і т. д. На сайті можна зробити розрахунок стелі Грильято за допомогою калькулятора або звернутися за консультацією до менеджерів компанії, які розрахують попередню вартість підвісної конструкції. Оформити замовлення можна з доставкою по Києву і в будь-який регіон України в найкоротші терміни.

Чому варто вибрати кубоподібну рейку для підвісної стелі

Дата: 26.08.2022

Переглядів: 189

Розділ: Новини
Рус Укр
Калькулятор
+38 068 777 40 41 +38 050 507 27 45 +38 067 406 96 29
Пн - Пт: с 09:00 до 18:00
grilyatoua@gmail.com
Адрес производства завода «КРАФТ» Киев. ул. Колекторная, 3-A
Меню
Кошик
Вгору