Які бувають види та розміри комірок для пірамідальних стель Грильято

Які бувають види та розміри комірок для пірамідальних стель Грильято

Комірки для пірамідальних стель

Пірамідальна стеля Грильято - різновид стельової підвісної системи, яка на відміну від стандартного вигляду відрізняється конструктивним рішенням і має більшу візуальну привабливість, ніж традиційна підвісна стеля. Підвісна стеля Грильято Піраміда виконується у вигляді об'ємних решіток з комірками пірамідальної форми, утвореними Y-подібними алюмінієвими профілями, край яких відхилений по вертикалі під кутом 45 градусів.

Стандартні решітки, які складаються з U-подібних профілів закривають тільки невелику частину основної стелі і мають високий рівень прозорості, в той час як пірамідальні грати Грильято з Y-подібних профілів створюють більш рельєфний, об'ємний простір з ефектом перспективи і з мінімальним кутом прозорості. Цей параметр залежить від розмірів комірок Грильято та висоти профілю. Чим більша комірка, тим відсоток прозорості пірамідальної стелі вищий. Завдяки естетичному зовнішньому вигляду і великому розмаїттю кольорів, пірамідальні стелі використовують для торгових приміщень, облаштування офісів, магазинів, закладів громадського харчування, на вокзалах, аеропортах, спорткомплексах і т.д.

Розміри комірок пірамідальних стель Грильято

Комірки длля стелі Грильято піраміда

Коміраста підвісна стеля Грильято Піраміда складається з каркасних направляючих довжиною 2400 мм і 600 мм, а також модулів з рейок "тато" і "мама" шириною 10 мм, висотою 30мм, або 40 мм, які збираються в ґрати з різними розмірами комірки. Модельний ряд представлений модулями з габаритами комірок Грильято 50х50, 60х60, 75х75, 86х86, 100х100, 150х150, 200х200. Чим більший розмір комірки, тим менше необхідно рейок для її збирання. Кількість планок для складання впливає на вартість конструкції: чим їх менше, тим ціна на пірамідальні комірки дешевша. Але, порівняно зі стандартними моделями, ціни на стелю пірамідального Грильято все одно залишаються на 50% вище, ніж на стандартний тип підвісної системи. Це пов'язано з конструкцією профілю, що вимагає більшої витрати матеріалу при виготовленні елементів.

Вибір розміру комірки виконуюється з урахуванням габаритів приміщення, де встановлюватиметься підвісна система та по висоті основної стелі. Наприклад, підвісна стеля Грильято в магазині буде доречна з комірками 50х50, 60х60, 75х75, а для великих торгових центрів краще вибирати пірамідальне грильято 200х200.

Переваги підвісної стелі Грильято Піраміда

Стеля Грильтято піраміда

За рахунок конструктивних особливостей зменшення кута огляду, пірамідальні стелі перекривають велику зону стельового простору. Це значно здешевлює витрати на оформлення основи стелі.

Крім цього, підвісна система також відрізняється низкою переваг:

  • дозволяє максимально "сховати" простір стелі не ускладнюючи доступ до інженерних комунікацій;
  • конструкція легко монтується та проста в експлуатації;
  • стеля стійка до корозії та дії вологи;
  • має гарні звукоізоляційні властивості і пригнічує сторонній звук і шуми;
  • всі елементи виготовляються із негорючих, високоякісних матеріалів та відповідають вимогам пожежної безпеки;
  • підвісна стеля стійка до впливу ультрафіолетових променів, не втрачає насиченності кольору і не вигоряє протягом усього терміну служби;
  • можливість поєднання однієї підвісної системи і різнопланових стельових модулів ( касет, решіток, комірок).

Де замовити монтаж пірамідальної стелі Грильято в Києві

Монтаж пірамідальної стелі Грильято аналогічний з установкою стандартної конструкції і проводиться в приміщеннях будь-якої конфігурації і площі. Комірчаста структура підвісної стелі дозволяє монтувати будь-які стельові світильники Грильято.

В інтернет-магазині Грильято можна купити стелі пірамідальні в необхідному розмірі з різними габаритами комірок з доставкою по Києву та Україні. На сайті представлений широкий вибір підвісних стельових систем Грильято Піраміда від виробника з гарантією якості на весь асортимент товарів.

Зверніть увагу на наступні товари:

Рус Укр
Калькулятор
+38 068 777 40 41 +38 050 507 27 45 +38 067 406 96 29
Пн - Пт: с 09:00 до 18:00
grilyatoua@gmail.com
Адрес производства завода «КРАФТ» Киев. ул. Колекторная, 3-A
Меню
Кошик
Вгору