Як вибрати світлодіодні LED світильники для стелі Грильято

Як вибрати світлодіодні LED світильники для стелі Грильято

Підвісна стельова система допоможе візуально збільшити занизьку кімнату. Все, що потрібно зробити для цього – встановити вдало підібрані світильники у стелю Грильято. Такий варіант варто використовувати для створення цікавого та ефектного освітлення, незалежно від того, про яке приміщення йдеться.

Тому, якщо ви хочете монтувати підвісну конструкцію, варто знати, які саме світильники Грильято підійдуть найкраще. Основними факторами, що визначають вибір освітлення, є тип підвісної стелі, його форма та стиль. Якщо ви не довіряєте своєму почуттю естетики або у вас недостатньо компетентності, найміть спеціаліста. Адже грамотно підібране освітлення – запорука приємної атмосфери у приміщенні.

Світлодіодні світильники під Грильято

Світлодіодні світильники під Грильято

Лампи LED спрямованого світла, звані "даунлайти" - найчастіше використовуються у підвісних стелях. Їх обирають люди, які цінують м'яке непомітне домашнє світло. Перевага таких точкових ламп - нескладне складання та легка заміна. Найпопулярніші розміри осередків для світильників Грильято 50х50, 100х100, 150х150, 200х200, 600х600.

Встановлюючи освітлювальні прилади, не забувайте дотримуватися певної симетрії, завдяки якій підвісна стеля завжди виглядатиме професійно та естетично. Якщо ж ви хочете досягти ефекту "зіркового неба", можете відмовитися від цього правила, створивши справжні сузір'я з даунлайтів. Цей тип гри зі світлом і простором добре підходить для великих стель, де можна дати волю своїй уяві..

Світлодіодні панелі для стелі

Світлодіодні панелі для стелі

Йдеться про плоскі LED світильники, які найчастіше зустрічаються в офісних приміщеннях, торгових центрах, ресторанах, холах готелів, аеропортах, вокзалах та інших громадських місцях. Однак ніщо не заважає успішно інтегрувати їх у підвісну стелю у своєму будинку.

Льод-панелі для Грильято складаються з плоскої пластмасової кришки та алюмінієвої рами. Це ідеальне освітлення для великої їдальні, де вони працюють набагато краще, ніж світлодіодні даунлайти. Потужність панелей настільки висока, що їх можна використовувати як основне джерело світла, а предмети інтер'єру найкраще виглядають при грамотному освітленні.

Як правильно вибрати світильники під Грильято?

Перед покупкою світлодіодного підсвічування для стелі потрібно звернути увагу на кілька важливих елементів.

  • Напрямок світла. Якщо підвісна стельова система призначена виключно як прикраса, світло не повинно падати прямо на підлогу, а скоріше на стелю.
  • Колір LED-світильників. Можна скуштувати світлодіоди з менш традиційними кольорами – відповідно до характеру кімнати. Але з метою функціональності краще вибирайте "теплу" лампочку.
  • Потужність світлового потоку. Світильники з меншою кількістю люменів підійдуть для спалень. Більш потужні моделі – для вітальні, кухні чи ванної кімнати.
  • Кут падіння світла. Підвісні стелі найкраще підходять для ламп з кутом падіння світла від 30 до 40 градусів. Для декоративних світильників вона становить 60 градусів.

Вибираючи світлодіодні лампи, варто звернути увагу на моделі із можливістю регулювання ступеня яскравості. Подібні маніпуляції можуть виявитися корисними, надаючи потрібну атмосферу вітальні чи спальні.

Де світильники для стелі Грильято купити в Києві?

Скористайтеся пропозицією інтернет-магазину "Грильято", щоб купити світильники для стелі Грильято. Ціни, які ми пропонуємо на лампи LED, є найнижчими на ринку цієї продукції. Доставка товару виконується по всій Україні у найкоротші терміни поштовими операторами країни.

Як вибрати світлодіодні LED світильники для стелі Грильято

Дата: 30.11.2021

Переглядів: 142

Розділ: Новини
Рус Укр
Калькулятор
+38 068 777 40 41 +38 050 507 27 45 +38 067 406 96 29
Пн - Пт: с 09:00 до 18:00
grilyatoua@gmail.com
Адрес производства завода «КРАФТ» Киев. ул. Колекторная, 3-A
Меню
Кошик
Вгору