Як встановлювати стелю Грильято

Як встановлювати стелю Грильято

Решітчасті підвісні стелі Грильято, що складаються з ферм з різними розмірами осередків, виготовляються із міцних за фізико-хімічними параметрами матеріалів найвищої якості – оцинкованої сталі та алюмінію. Такі стельові системи стійкі до ударів, стирання, кислот, лугів, спиртів, а також корозії. Вони широко використовуються як декоративні стелі-решітки, що добре розсіюють світло від вбудованих LED світильників.

Лінійка підвісних стель провідного виробника - компанії CRAFT Dekensystem - включає:

GLK на вигляд не відрізняється від звичайного Стандарту, але набагато практичніше в експлуатації.

Стеля Грильято - комплектуючі конструкції

Стеля Грильято - комплектуючі конструкції

Для складання решітчастої стельової системи Grilyato знадобляться такі елементи:

 • Кутові молдинги забезпечують стикування стелі зі стінами для рівної площини.
 • Напрямні профілі для каркасу - несучі та короткі (довжина 0,6 м, 1,2 м та 2,4 м).
 • Підвіси (кріпильні елементи).
 • Алюмінієві панелі-решітки - можуть відрізнятися висотою профілю та розміром комірки.

Якщо вам потрібно розрахувати кількість модульних плит та комплектуючих для монтажу підвісної конструкції, ви можете на нашому сайті скористатися спеціалізованою програмою – онлайн калькулятором Грильято. Після введення таких даних, як площа стелі та розмір осередків, він видасть інформацію про те, яку кількість матеріалів буде потрібно, щоб зібрати стельову систему, а також їхню орієнтовну вартість.

Монтаж стель Грільято: поетапно крок за кроком

Установка підвісної комірчастої решітки на стелю виконується у певній послідовності, згідно з нижченаведеною інструкцією:

 • Роботу починають із розмітки лінії підвішування стелі по периметру приміщення. Здійснюється таке трасування за допомогою лазерного або спиртового рівня.
 • До бокових стінок, на бажаній висоті, кріпляться по горизонталі алюмінієві куточки.
 • Далі до стельової конструкції слід прикріпити підвіси з кроком від 40 см до 100 см - залежно від типу стелі, що встановлюється.
 • Несучі профілі 2,4 м, підвішують на гаки кріплень з оцинкованої або нержавіючої сталі і за допомогою "метеликів" підвісів вирівнюють в єдину площину.
 • Після цього встановлюються поздовжні (1,2 м) і поперечні (0,6 м) профілі, створивши таким чином решітки з осередками 600 х 600 мм.
 • Потім з'єднуються разом 3-4 модулі. При їх підключенні ви повинні почути характерні клацання клямок. Кожен модуль за потреби можна знову розібрати.
 • Монтаж Грильято (підвішування решіток) починають із кута кімнати, шляхом з'єднання вішалки з рим-болтом, закріпленим у отворах модуля. Обрізати елемент за розміром можна лобзиком або ножицями по металу.

Наприкінці проводиться ревізія стелі. У місцях, які потребують частого доступу до пристроїв, що розташовані над підвісною системою, рекомендується:

 • від'єднати один або два модулі стельових грат;
 • до краю отвору, що вийшов, прикріпити Т-подібний профіль, на який спиратиметься від'єднаний модуль.

Коли кріплення стелі Грильято повністю закінчено, можна розпочати встановлення світлодіодного освітлення.


LED освітлення

Стеля Грильято - ціна за м2 монтажу у Києві

Вартість монтажу залежить від площі і типу стельової конструкції, виду профілів, що використовуються, а також конструктивних особливостей підвісного покриття. Популярною серед покупців є стеля Грильято біла. Вбудовування точкових ламп LED у стелі враховується у прайс-листах як додаткова послуга та оцінюється окремо.

Як встановлювати стелю Грильято

Дата: 01.12.2021

Переглядів: 116

Розділ: Новини
Рус Укр
Калькулятор
+38 068 777 40 41 +38 050 507 27 45 +38 067 406 96 29
Пн - Пт: с 09:00 до 18:00
grilyatoua@gmail.com
Адрес производства завода «КРАФТ» Киев. ул. Колекторная, 3-A
Меню
Кошик
Вгору